Bons-Holsteins Koba 266

Bons Holsteins Koba 266e Unix 0177 Kopiëren

LOT#4

€9000 RickHammink

Levensnr. NL 699798523
Geboorte datum: 17-1-2020

Unix x B-H Koba 244 (Solomon) VG-89 3jr. x EX-94, EX-95 Uier Lauthority x EX-91 Damion x EX-91 Stormatic x EX-92 Integrity.

Productie B-H Koba 244: 2.04  305  8899  3.85%  3.55%

Showresultaten B-H Koba 219 (Moeder van B-H Koba  244):

  • 2015 Reserve kampioen Jongvee Swiss Expo Lausanne
  • 2016 1e plaats Europees kampioenschap Colmar (Frankrijk)
  • 2016 Vaarzen kampioen HHH/Hoornaar
  • 2017 Vaarzen kampioen NRM
  • 2017/2018 Algeheel kampioen HHH
  • 2018 Algeheel kampioen Nacht van de Holstein (Belgie)

1 melkgevende dochter hier op Bons-Holsteins en dat is de enige in de gehele wereld!:

VG-87 Solomon 2jr (Word binnenkort opnieuw ingeschreven).

Uw enige kans om iets uit de familie van de wereldberoemde Bons-Holsteins Koba 219 EX-94 te bemachtigen!! Er zijn geen nakomelingen van haar in de wereld. UNIEK, UNIEK!!!

Koba 219 Ring Foto 2018

Groot moeder/Grandmother LOT#4

Bons-Holsteins Koba 219 EX-94 (Lauthority)
Koba 219 Ring Foto 2018

Bons 3tal

Overgrootmoeder/Great grandmother LOT#4

Bons-Holsteins Koba 203 EX-91 (Damion)
Bons Holsteins Koba 167 Stormaticg2

Over-overgrootmoeder/Great great Grandmother LOT#4

Bons-Holsteins Koba 167 EX-91 (Stormatic)
Koba22mother

Moeder/Mother LOT#4

Bons-Holsteins Koba 244 VG-89 3Yr. (Solomon)

RECHTSTREEKSE DOCHTER UIT
Direct Daughter from
KOBA 191

LOT#1

EMBRYOPAKKET
Embryo Package

LOT#2

LAATSTE MOGELIJKHEID
Last Possibility

LOT#3

KLEINDOCHTER WORDT GEVEILD
Grand daughter will be auctioned

LOT#4

EXCLUSIEF
Exclusive

LOT#5

UNIEKE KANS!
Unique Opportunity!

LOT#6

SUCCESVOLLE FAMILIE
Succesfull Family

LOT#7

PRACHTIGE AALTJE
Beautifull Aaltje

LOT#8

DE VOLGENDE KAMPIOEN?
The next champion?

LOT#9

MELKGEVENDE AALTJE
Lactating Aaltje

LOT#10

Contact

Bons Holsteins
Hoogtweg 6
2975 LD Ottoland
T. +31 6 301 41 782
E. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

© 2020 Bons Holsteins | Privacy Policy

Herinner mij